Jak wyznaczyć przejście lub kierunek kolejki?

thumbnail

Wiele osób, które chcą mieć porządek w sklepie, w urzędzie lub na lotnisku, szuka sposobów, pozwalających im wyznaczyć odpowiednie ciągi komunikacyjne. Istnieje sposób, który z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie, ponieważ jest nie tylko tani, ale również elegancki. Dzięki temu oznaczone nim miejsce będzie wyglądało wyjątkowo. O czym mowa?

Słupki odgradzające – do czego mogą się przydać?

Szukając rozwiązania, które pozwoli na hali lub w sklepie zachować porządek kolejki, warto wykorzystać w tym celu słupki odgradzające, które wyposażone zostały w specjalne pasy. Dzięki specjalnej budowie, poszczególne elementy można ze sobą łączyć, tworząc tym samym jeden ciąg komunikacyjny. Warto mieć na uwadze, że kolor wspomnianej taśmy można dowolnie wybrać. Niektóre firmy oferują także stworzenie jej według indywidualnego projektu klienta – z jego kolog lub specjalną grafiką. Każdy słupek umożliwia wysunięcie taśmy w jednym kierunku i zaczepienie jej do drugiego słupka w trzech kierunkach.

To, na co warto zwrócić uwagę to nie tylko wspomniane wyżej taśmy. Należy mieć również na uwadze, że tradycyjne słupki wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu bardzo elegancko się prezentują i są niezwykle wytrzymałe. W zależności od potrzeb klienta, producenci produkują nie tylko standardowe słupki, ale również takie, które wyglądają na postarzane, złote lub mosiężne. Jak zatem widać, każdy jest w stanie dostosować je do wystroju wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top